Angajari_GERMANIA

Acasa > Electrica/mecanica

Angajari_GERMANIA in Germania

Clientul nostru este furnizor de sisteme de fabricație pentru producerea componentelor metalice complexe și de înaltă precizie cum ar fi carcasele pentru turbocompresoare, injectoare și vârfuri pentru stilouri.

Descrierea postului:

Montaj de subansamble și module de comandă pentru centrele de prelucrare CNC

Instalarea de echipamente pneumatice, hidraulice, de lubrifiere și răcire conform desenului, diagramei de conexiuni și specificațiilor

Crearea și analizarea geometriei mașinii

Punerea în funcțiune și testarea funcțională a mașinilor

Cerințe:

Specializare în domeniul mecanicii sau mecatronicii

Experiență de bază în construcția de mașini

Experiența în domeniile: mecanic, pneumatic, hidraulic

Cunoștințe de limba engleză și germană ( reprezintă un avantaj)

Beneficii:

Salarizare atractivă; contract nedeterminat

Școlarizare pentru început

Loc de muncă cu tehnologii de ultimă generație

Curs de limbă germană, dacă este nevoie

Primă însumand un al 13 salariu

Concediu 30 zile pe an

Firma alfa-Horizont GmbH & Co.KG oferă candidaților noștri tot sprijinul necesar în Germania pentru integrare în sistemul social german, în mod special consiliere și închiriere de locuință.

1600€

alfa Horizont