DULGHERI/COFRAJORI/FIERARI BETONISTI PT SANTIER CO

Acasa > Constructii

DULGHERI/COFRAJORI/FIERARI BETONISTI PT SANTIER CO in Danemarca

SC TERRAT RECRUITMENT CAUTA DULGHERI/COFRAJORI/FIERARI BETONISTI PT SANTIER CONSTRUCTII DANEMARCA
Candidatul ideal
– Studii medii- Limba engleza nivel conversational-constituie avanataj
– Experienta min 2 ani pe un post similar
– Permis de conducere cat B

– Persoana serioasa,dinamica,perseverenta,atenta la detalii,perspicace,calma,onesta,comunicativa

Descrierea jobului

-sa execute cofraje pentru diferitele elemente de rezistenta ale constructiilor (fundatii, stalpi, grinzi, plansee, scari, pereti) din beton armat
-sa monteze elementele prefabricate care alcatuiesc structura de rezistenta
-sa traseze corect axele de referinta ale constructiei, in functie de forma geometrica a acesteia
-sa monteze provizoriu panourile de cofraj, in scopul identificarii eventualelor neconcordante
-sa se asigure de stabilitatea cofrajului.
-sa demonteze cofrajul dupa verificarea prealabila a intaririi betonului
-sa ancoreze cofrajul cu grija, pentru a nu deteriora betonul.
-sa demonteze completarile si panourile de cofraj in vederea pastrarii pe cat posibil a integritatii acestora

-sa efectueze lucrari pregatitoare si de sortare a otel-betonului,

-sa efectueze lucrari de fasonare si montarea armaturilor la elemente pretensionate,

-sa efectueze lucrari de asamblare si de montare a armaturilor pentru elemente prefabricate mici sau simple,

Beneficii
-salariul se discuta la interviu

-transport international(inceput si sfarsit de misiune) platit de angajator

-cazare si transport la locul de munca platite de companie

-perioada contractuala 6 luni +

CV-urile se pot transmite pe adresa de mail: info@terrat.ro, tel. nr. 0344/228041 sau depune la sediul societatii din str.Sinaii nr.3,Ploiesti.

se negociaza

Jobs-EU

Jobs-eu.com nu este responsabil pentru continutul acestui anunt