Electrician intretinere

Acasa > Electrica/mecanica

Electrician intretinere in Italia

Clientul nostru este o importanta companie italiana specializata in productia de piese turnate pentru industria mecanica. Cautam ELECTRICIAN cu experienta dornic sa lucreze in ITALIA.
Descriere candidat: Aptitudini necesare ocuparii postului:
- Capacitate de analiza;
- Atentie la detalii;
- Indemanare.
Oferta: salarizare motivanta, al 13-lea salariu, cazare asigurata!

Responsabilitatile postului:

- Identificarea componentelor si aparaturii din schemele electrice, conform simbolurilor specifice;
- Colabo rarea cu cei responsabili de prelucrarile mecanice;
- Pozitionarea si fixarea componentelor si a aparaturii identificate in cutiile prefabricate
- Executarea legaturilor electrice intre componente si aparatura;
- Selectarea si folosirea corecta a aparaturii pentru determinarea curentului, tensiunii si rezistentei electrice;
- Interpretarea corecta a schemelor electrice, a simbolurilor si legile electrice de baza.

Cerinte necesare ocuparii postului:

- Studii de specilalitate in domeniu;
- Minim 5 ani experienta in domeniu (tensiune inalta);
- Interpretare desen tehnic;
- Experienta intr-o turnatorie constituie avantaj;
- Apt pentru munca la inaltime.

Se ofera:

- Salarizare motivanta;
- Cazare asigurata;
- Al 13- lea salariu;
- Ore suplimentare platite;
- 21+12 zile de concediu;
- Contract pe perioada determinata de 6 luni cu posibilitate de prelungire.

Contact de luni pana vineri, intre orele 8.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 sau e-mail: recrutare@publiceuroconsulting.ro. Doar candidatii selectati vor fi contactati.

Companie: Public Euroconsulting
Descriere companie: Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!

negociabil

Jobs-EU

Jobs-eu.com nu este responsabil pentru continutul acestui anunt