INGRIJITORI PERSOANE IN VARSTA GERMANIA

Acasa > Altele

INGRIJITORI PERSOANE IN VARSTA GERMANIA in Germania

ANGAJAM INGRIJITORI/INGRIJITOARE DE PERSOANE VARSTNICE SI BOLNAVE CU DETASARE IN GERMANIA

A&J Partners  - suntem o agentie de recrutare si plasare a fortei de munca cu o pozitie stabila pe piata, cu experienta continua din 2005!

Angajam ingrijitori si ingrijitoare de persoane in varsta cu detasare in Germania. Asiguram transportul gratuit si o munca legala. Firma noastra nu percepe COMISIOANE sau alte TAXE ASCUNSE!

RESPONSABILITATILE TALE:

Ingrijirea persoanelor varstnice si bolnave la domiciliu

Munci casnice precum: cumparaturi, curatenie, pregatirea meselor

Ingrijirea de baza a persoanei varstnice: toaleta, igiena corporala, baie

Asigurarea afmosferei placute si de buna dispozitie a persoanei bolnave

CERINTELE NOASTRE:

Sa ai experienta in ingrijirea persoanelor varstnice si bolnave

Sa fii o persoana:

- rabdatoare

- empatica

- comunicativa

- implicata

- corecta

- cinstita

OFERIM:

Salariu atractiv

Munca legala

Oferte de munca verificate

Cursul gratuit de limba germana online

Organizarea deplasarii

Date flexibile de plecari

Acoperirea costurilor de deplasare

Cazare și masa

Sprijinul coordonatorilor nostri 24/24

Plata salariului la termen

MODALITATI DE APLICARE

online: http://ajpartners.ro

A&J PARTNERS

A&J Partners - suntem o agentie de recrutare si plasare a fortei de munca cu o pozitie stabila pe piata, cu experienta continua din 2005! Angajam ingrijitori si ingrijitoare de persoane in varsta cu detasare in Germania. Asiguram transportul gratuit si o munca legala.