Magazonier/ Kommissionierer (m/f)

Acasa > Transport/Logistica

Magazonier/ Kommissionierer (m/f) in Germania

Recrutăm Magazioneri cu experienţă în domeniu pentru un angajator de prestigiu din Germania.

Responsabilităţi principale:
- Scanarea marfii;
- Organizarea depozitului in functie de cerinte;
- Prelucrarea facturilor ;
- Preluarea marfii ;

SE OFERĂ:
- contract de muncă legal pe durată nedeterminată cu drepturi depline în Germania ;
- Salar: incepand de la 9,49 €/ brut/ ora + 14 €/ net/ zi lucratoare;
- +10 euro net/ora pentru orele de Sambata ;

 Se lucreaza intre 8-10 ore pe zi, de Luni pana Sambata ;
 Asigurare medicala, sociala, concediu platit.

CERINŢE:
- Limba germană nivel conversational ;
- Experienţă în domeniu ;
- Experienta cu scanerul ;
- Disponibilitatea de plecare cu maşina proprie – avantaj personal ;

Contact:

Andrea Cochioras
0049 87197482140

1800€

PIN Personal Gmbh

Recrutare de personal pentru Germania. Membru al SKBusiness Group Regensburg.