Mecanici/vopsitori/tinichigii auto,camion,tractor

Acasa > Altele

Mecanici/vopsitori/tinichigii auto,camion,tractor in Germania

Numar pozitii vacante: 20
Locatii: diferite zone din Olanda si Germania
Full time, Nr. Ore de munca/saptamana: 40

Responsabilitati: Cautam mecanici auto și de camion, vopsitori, tinichigii auto cu experienta!

MECANICI AUTO
MECANICI CAMION / TRAILER / MASINI AGRICOLE / TRACTOARE
Reparatii automobile – toate tipurile - testare/diagnostic / reparare
sau
Reparatii camioane – toate tipurile - testare/diagnostic / reparare (+cunoaștere bună a sistemelor de hidraulice și pneumatice a camioanelor)
Reparații tractoare / mașini agricile: Service, întreținere și reparații în agricultură Tractoare de toate tipurile.
Reparații trailer: Service, întreținere și reparații de toate tipurile de semiremorci, termo-remorci, remorci lowboy
VOPSITORI AUTO:
Pregatirea pieselor pentru vopsire, (Slefuire, Polire, mascare, etanșare , Retusare);
pregătire pentru vopsire, degresare, praf de control, vopsire prin pulverizare (grund, strat de bază, înveliș transparent), vopsea de amestecare.
Vopsirea pieselor;

TINICHIGII AUTO:
- Repararea caroseriei și șasiului pentru autovehiculele cu defecțiuni (vehicule personale),
- veți lucra cu cele mai noi echipamente de presă / tragere și sa faceți sudura proprie

BENEFICII:
- contract de munca pe perioada nedeterminata de timp, in Olanda
- salariu: 500 – 525 Euro NET/saptamana; - 2200 - 2300 Euro NET / luna
- plata orelor suplimentare
- plata salariului se face săptămânal, în cont bancar
- cazare asigurata GRATUIT de catre angajator (singur in camera, acces la bucatarie, baie)
- asigurare medicala.

Trnsportul RO – Olanda/ Germania este platit de catre angajat.
Concediu anual: 20 zile
Asigurare medicala platita de catre Angajator
ATENTIE!!! Se va sustine un interviu in limba engleza sau germana cu reprezentantii firmei angajatoare in care se verifica cunostintele conversationale ale candidatului.

FIRMA BRAINS CONSULTING NU PERCEPE TAXE SI COMISIOANE DE LA APLICANTI !!!!

Pentru informatii suplimentare 0356424472 / 0729478762

2300€ net/luna

Jobs-EU

Jobs-eu.com nu este responsabil pentru continutul acestui anunt