Montator mobila/Tamplar Germania

Acasa > Prelucrare Lemn

Montator mobila/Tamplar Germania in Germania

Cautam urgent Montatori Mobila cu experienta in zona Bavariei.

Cerinte:
-experienta pe o pozitie similara - 1 an+;
-nivel limba germana: A2; - obligatoriu
-permis auto cat. B – constituie avantaj (de preferabil si masina pemtru deplasare la locul de munca);
-citire plan/schite montaj;

Responsabilitati:
- Livrarea si montarea mobilei acasa la client;

Se ofera:
-contract de munca semnat si declarat in Germania pe o perioada nedeterminata;
-salariu oferit: 10€/ brut pe ora + 14€ net/ zi lucratoare
-cazare asigurată de angajator, plătită de beneficiar( 252,48 euro );
-concediu platit 24 zile/an;
-asigurare în caz de accident;
-asigurare medicală;

Telefon: 004915154134969

Mail: a.cochioras@pin-personal.com

10€ brut/ora + 14€ net diurna/zi

PIN Personal Gmbh

Recrutare de personal pentru Germania. Membru al SKBusiness Group Regensburg.