Montatori mobila si mobilier bucatarie (m/f)

Acasa > Transport/Logistica

Montatori mobila si mobilier bucatarie (m/f) in Germania

Cautam , cu incepere imediata , pentru clientul nostru in Anzing, in apropiere de München, montatori de mobila si mobilier bucatarie pentru livrare si montaj la domiciliul clientului.

Cerinte:

Diploma de tamplar sau experienta de lunga durata in domeniul mobilei
Cunostinte de baza limba germana (nivel A2 - obligatoriu)
De preferinta permis si autoturism propriu (pentru deplasarea la locul de munca)
Citire plan/schita montaj
Descrierea jobului

Responsabilitati:

Livrare la client
Montaj / demontaj mobila la fata locului
Montare / demontare mobilier bucatarie la fata locului
Control documente/avizeIncasare contravaloare pe baza documentelor

Se ofera:

contract de munca semnat si declarat in Germania pe o perioada nedeterminata;
salariu de început: 10 €/ brut pe ora + 14€ net/ zi lucratoare
cazare asigurată de angajator, plătită de beneficiar( - 252,48 euro );
concediu platit 24 zile/an;
posibilitate de preluare directa dupa 6 luni
Prima de instalare la locul de munca

Telefon: 004915154134969

Mail: a.cochioras@pin-personal.com

10 €brut /ora +14€ net diurna/zi

PIN Personal Gmbh

Recrutare de personal pentru Germania. Membru al SKBusiness Group Regensburg.