Personal pentru constructii din lemn

Acasa > Constructii

Personal pentru constructii din lemn in Austria

Locatie: Austria
Contract permanent si cu incepere imediata

Responsabilitati:
-productie pereti, plafoane, elemente de acoperis;
-instalare ferestre, usi si sisteme de protectie solara;

-prelucrare lemn;

Cerinte:

Personal cu experienta in prelucrarea lemnului, experienta ca dulgher, lucrator acoperis sau instalator;
Limba germana la nivel mediu;
Carnet de conducere categoria B.

NU se achita comision din tara!

Pentru mai multe informatii contactati-ne la adresa de e-mail job.cariera@gmail.com sau la telefon 0743 639 002. Ne puteti scrie si pe Whatsapp la numarul de telefon 0743 639 002.

Salarizare de 10,05 € / ora

Work Study Abroad

Work Study Abroad activeaza in domeniile internship, training si cultural exchange de 10 ani. Compania noastra ofera oportunitatea oricarei persoane de a beneficia de experiente de munca si practica inedite in locatii deosebite, experiente care sunt determinante pentru evolutia personala si profesio...