TEAM LEADER ( SEF ECHIPA) PT SANTIER CONSTRUCTII D

Acasa > Constructii

TEAM LEADER ( SEF ECHIPA) PT SANTIER CONSTRUCTII D in Danemarca

SC TERRAT RECRUITMENT SRL CAUTA TEAM LEADER ( SEF ECHIPA) PT SANTIER CONSTRUCTII DANEMARCA

Candidatul ideal

– Studii medii-maistru,tehnician in constructii

– Limba engleza nivel conversational-obligatoriu
– Experienta min 2 ani pe un post similar
– Permis de conducere cat B

– Persoana serioasa,dinamica,atenta la detalii-cunoastere plan,calma,onesta,comunicativa

Descrierea jobului

1. Organizeaza si repartizeaza lucrarile pentru fiecare executant din subordine,lucreaza impreuna cu echipa

2. Verifica functionarea corecta a echipamentelor de lucru

3. Verifica executarea lucrarilor conform desenelor de executie;

4. Verifica si rezolva orice situatie sesizata de oamenii din echipa calitatea materialelor ce trebuiesc folosite

5.Gestioneaza in mod corespunzator sculele,echipamentele,materialele primite pe inventar.

6.Executa si alte sarcini de serviciu primite de la superiorii ierarhici.

Beneficii

-salariul se discuta la interviu

-transport international(inceput si sfarsit de misiune) platit de angajator

-cazare si transport la locul de munca platite de companie

-perioada contractuala 6 luni +

CV-urile se pot transmite pe adresa de mail: info@terrat.ro, tel. nr. 0344/228041 sau depune la sediul societatii din str.Sinaii nr.3,Ploiesti

se negociaza

Jobs-EU

Jobs-eu.com nu este responsabil pentru continutul acestui anunt