Contact: admin@jobs-eu.com *** Resetati parola pe pagina de acces cont, daca intampinati probleme. ***

Cules si impachetat capsuni Scotia

  • Locatie:
  • Salariu:
    negociabil
  • Tip job:
    Sezonier
  • Adaugat:
    3 luni in urma
  • Categorie :
    Agricultura/Silvicultura
  • Data limita:
    21 iunie 2020

Descrierea jobului

URGENT!

SC YSIIEA SRL recruteaza personal pentru cules si impachetat capsuni in zona Perth, Scotia.Se lucreaza 8 ore pe zi,6 zile pe saptamana.In perioada aceasta, recrutam doar persoane aflate deja in UK. Plata se face saptamanal- 8.72lire/h + bonus daca reusiti sa depasiti norma stabilita. Cazarea se face la caravane- 50 lire/saptamana+utilitatile care se impart la comun. In prima saptamana NU se plateste cazarea, fiind nevoie sa stati in carantina.Munca incepe pe 27 aprilie.

Cerinte

Experienta in agricultura este necesara. Cunostiinte minime,medii de limba engleza. Personal pana in 45 de ani. Persoane muncitoare si rapide. Personal cu experienta in impachetarea fructelor moi.

locație

This job has expired.
ro_RORomanian