Contact: admin@jobs-eu.com *** Resetati parola pe pagina de acces cont, daca intampinati probleme. ***

Cules și împachetat ciuperci Scoția

  • Locatie:
  • Salariu:
    negociabil
  • Tip job:
    Sezonier
  • Adaugat:
    3 luni in urma
  • Categorie :
    Agricultura/Silvicultura
  • Data limita:
    21 iulie 2020

Descrierea jobului – Scotia

SC YSIIEA SRL recruteaza personal pentru cules si impachetat ciuperci la o ferma din Scotia.(Zona Edinburgh) Plata se face la norma,echivalentul a 8,72 lire pe ora. Cazarea se face la casa,cate 2 persoane in camera si costa 53 lire pe saptamana + utilitatile impartite la comun cu cei din casa. Se lucreaza 6 zile pe saptamana,8 ore pe zi cu posibilitate de ore suplimentare in functie de volumul de munca. Cautam persoane serioase si dornice de munca, disponibile pe o perioada lunga de timp.

Cerinte

Selectia se face pe baza de cv. Experienta anterioara in agricultura este necesara. Pentru acest loc de munca nu este nevoie sa cunoasteti limba engleza.

locație

This job has expired.
ro_RORomanian