Contact: admin@jobs-eu.com *** Resetati parola pe pagina de acces cont, daca intampinati probleme. ***

Mecanici auto (Belgia)

  • Locatie:
  • Salariu:
    negociabil
  • Tip job:
    Full-Time
  • Adaugat:
    2 luni in urma
  • Categorie :
    Automotive
  • Data limita:
    26 ianuarie 2021

La All EU Recruitment căutăm Mecanici auto cu experiență, pentru angajare în Belgia.

Responsabilități

  • Diagnosticarea defecțiunilor electrice la mașini și autoutilitare, utilizând program de diagnosticare
  • Dezasamblarea unor piese mecanice
  • Înlocuirea ambreiajelor, frânelor, cutiilor de viteze, motoarelor
  • Repararea sistemului de evacuare, a suspensiei
  • Se lucrează în atelier

Cerințe

  • Diplomă în mecanică
  • Experiență de cel puțin 5 ani cu Renault
  • Cunoștințe de pneumatică, nu este necesară cunoașterea hidraulicii
  • Cunoștințe de limba Engleză la nivel conversațional
  • Abilitatea de a lucra independent și în echipă
  • Disponibilitate și interes de colaborare pe termen lung

Oferta

  • Angajare în conformitate cu legislația belgiană, cu beneficii precum asigurări sociale, asigurări de sănătate, constituirea dreptului la o pensie belgiană
  • Cazare asigurată (utilitățile incluse: internet nelimitat, apă, gaz și electricitate)
  • Transport intern asigurat
  • Plata salariului la săptămână, în contul bancar deschis în euro
  • Bonus la sfârșitul anului – 8,33% din salariul anual brut
  • Bonus de vacanță – 15,38% din salariul anual brut
  • Alocație pentru copii

NU PERCEPEM COMISION!

CV la bianca.burducea@all-eu-recruitment.com

Detalii la +40 788 606 651 (Luni Vineri inclusiv, 9:00 17:00)

locație

ro_RORomanian